Oidentifierad konstnär oljemålning
2014-02-27
231813
| Klubbat belopp | 450 SEK |
| Utropspris | 1 000 SEK |
OIDENTIFIERAD KONSTNÄR, mansporträtt, daterad 18 13/2 67, olja på duk, 65x52 cm
Smärre krakelyrer