Fat porslin Kina
2014-03-16
231777
| Klubbat belopp | 4 000 SEK |
| Utropspris | 5 000 SEK |
FAT, porslin, Kina, 1700-tal, dekor i famille rose, diameter 43 cm
Hack, spricka, smärre glasyrslitage