Lars Norrman färglitografi
2014-02-27
231726
| Klubbat belopp | 950 SEK |
| Utropspris | 800 SEK |
NORRMAN, Lars (1915-1979): Två kvinnor, signerad, färglitografi, 108/360, 57x36 cm