Ragnar Persson oljemålning
2014-02-26
231674
| Klubbat belopp | 1 900 SEK |
| Utropspris | 3 000 SEK |
PERSSON, Ragnar (1905-1993): "Marknad", signerad R.P, á tergo betitlad och signerad Ragnar Persson, olja på pannå, 12x21 cm