Klubbat för:
1 300 SEK
1 000 SEK
RATHSMAN, Siri (1894-1974): "Tvärsnitt", färglitografi, signerad och daterad Siri Rahtsman 1954, 18/30, färglitografi, 49x63 cm
231634
2014-02-26