Matbord med iläggsskivor
2014-02-27
231622
| Klubbat belopp | 2 600 SEK |
| Utropspris | 4 000 SEK |
MATBORD, 2-delat, med 2 iläggsskivor, 1800-talets slut, svarvade och kannelerade ben, bemålat, höjd 79,5 62x124 vardera, förlängningspinnar medföljer, 147,5 resp 95, totallängd 250 cm
En bordsskiva lös, ytskador, senare bemålat