Ulf Wahlberg litografi
2014-02-26
231546
| Klubbat belopp | 1 300 SEK |
| Utropspris | 2 000 SEK |
WAHLBERG, Ulf (född 1938): "Skrotbilar", signerad Ulf Wahlberg 99, 152/230, färglitografi, 40x56 cm