Gustaf Wilhelm Palm akvareller
2014-03-15
231482
| Klubbat belopp | 1 100 SEK |
| Utropspris | 2 000 SEK |
PALM, Gustaf Wilhelm (1810-90): (4) Landskapsmålningar, signerade och daterade, akvarell, baldstorlek 16x11-18x11 cm
Smuts