Mosse Stoopendaal olja
2014-03-15
231480
| Klubbat belopp | 8 600 SEK |
| Utropspris | 4 000 SEK |
STOOPENDAAL, Mosse (1901-1948): Fiskmåsar, signerad och daterad Till min vän Kaj! Mosse Stoopendaal 1922, olja på duk, ca 33x25 cm