Reinhold Ljunggren färglitografi
2014-02-26
231479
| Klubbat belopp | 450 SEK |
| Utropspris | 1 500 SEK |
LJUNGGREN, Reinhold (1920-2006): Gårdsmotiv, signerad R Ljunggren, 234/310, färglitografi, 47x35 cm