Tibetanskt horn
2014-02-26
231434
| Klubbat belopp | 500 SEK |
| Utropspris | 1 500 SEK |
HORN, Tibet, 18/1900-tal, beslag i gulmetall, längd ca 40 cm
Slitage, skador