John Jon-And blandteknik
2014-03-10
231418
| Klubbat belopp | 1 800 SEK |
| Utropspris | 5 000 SEK |
JON-AND, John (1889-1941): Ung modell XI, stämpelsignerad, blandteknik, 47x31 cm
Smärre hanteringsskador