John Jon-And balndteknik
2014-03-10
231414
| Klubbat belopp | 1 200 SEK |
| Utropspris | 4 000 SEK |
JON-AND, John (1889-1941): Brottning II, stämpelsignerad, blandteknik, 50x31 cm
Övre kant med skador