John Jon-And akvarell
2014-03-10
231407
| Klubbat belopp | 500 SEK |
| Utropspris | 3 000 SEK |
JON-AND, John (1889-1941): Nöjesplats, stämpelsignerad, akvarell, 25x26 cm
Ett mindre veck