John Jon-And akvarell
2014-03-10
231404
| Klubbat belopp | 1 200 SEK |
| Utropspris | 3 000 SEK |
JON-AND, John (1889-1941): Kvinna med cigarett I, stämpelsignerad, akvarell, 30x19 cm
Smärre hanteringsskador och fläckar