Yrjö Edelmann digital print
2014-02-24
231342
| Klubbat belopp | 1 000 SEK |
| Utropspris | 1 000 SEK |
EDELMANN, Yrjö (född 1941): Paket, signerad och numrerad Y Edelmann, digital print, 110/1500, bladstorlek 44x60 cm, oramad