Urna med hänklar Rörstrand
2014-02-24
231333
| Klubbat belopp | 1 200 SEK |
| Utropspris | 2 000 SEK |
PRAKTURNA med hänklar, Rörstrand 1800-talets slut, majolika, höjd ca 58 cm
Skador och lagningar vid ena hänkeln, krakeleringar