Serveringsvagn
2014-02-24
231310
| Klubbat belopp | 1 700 SEK |
| Utropspris | 1 500 SEK |
SERVERINGSVAGN, 1950/60-tal, teak, löstagbar bricka, sarg med lådor, hjultrissor, ca 60, 75x42 cm
Hjultrissor med slitage