Ulrica Hydman-Vallien färglitografi
2014-02-25
231256
| Klubbat belopp | 500 SEK |
| Utropspris | 1 000 SEK |
HYDMAN VALLIEN, Ulrica (född 1938): Figurkomposition, signerad och numrerad 23/1500, färglitografi, bladmått 60x43 cm