Ulrica Hydman-Vallien färglitografi
2014-02-25
231254
| Klubbat belopp | 850 SEK |
| Utropspris | 1 000 SEK |
HYDMAN-VALLIEN, Ulrica (född 1938): Adam och Eva, signerad och numrerad 76/1500, färglitografi, bladmått 65x48 cm