Oskar bergman akvarell
2014-02-25
231253
| Klubbat belopp | 1 100 SEK |
| Utropspris | 1 000 SEK |
BERGMAN, Oskar (1879-1963): Sommarblomster, signerad Oskar Bergman, akvarell, ca 10x6 cm