Olle Krantz oljemålning
2014-02-25
231246
| Klubbat belopp | 1 000 SEK |
| Utropspris | 2 000 SEK |
KRANTZ, Olle (1906-1999): "Brevet", signerad Olle Krantz, olja på duk, 100x75 cm