Jockum Nordström litografi
2014-02-25
231245
| Klubbat belopp | 5 000 SEK |
| Utropspris | 5 000 SEK |
NORDSTRÖM, Jockum (född 1963): "Jag följer foten", signerad och numrerad Jockum 224/250, litografi, 60x85 cm