Berenger Benger akvarell
2014-02-24
231241
| Klubbat belopp | 1 100 SEK |
| Utropspris | 2 000 SEK |
BENGER, Berenger (1868-1935): Trädgård, signerad Berenger Benger, akvarell, 44x29 cm