Kjell Leander Enström oljemålning
2014-02-25
231227
| Klubbat belopp | 600 SEK |
| Utropspris | 1 000 SEK |
ENGSTRÖM, Kjell Leander (1914-1979): Höstmotiv från Lapporten, signerad Kjell -41, olja på pannå, 21x25,5 cm