Titi Mendelin akvarell
2014-02-25
231224
| Klubbat belopp | 550 SEK |
| Utropspris | 1 000 SEK |
MENDELIN, Titi (Finland, 1900-tal): "Sappho", signerad och daterad -89, akvarell, 71x54 cm