Madeleine Pyk färglitografi
2014-02-24
231219
| Klubbat belopp | 1 100 SEK |
| Utropspris | 1 000 SEK |
PYK, Madeleine (född 1934): Slussen, signerad M Pyk, numrerad 135/380, färglitografi, bladmått 75x52 cm