Olle Krantz oljemålning
2014-02-24
231210
| Klubbat belopp | 850 SEK |
| Utropspris | 1 800 SEK |
KRANTZ, Olle (1906-1999): "Väntar på villebrådet med pipan i hand och i munnen", signerad och daterad atero Olle Krantz-1989, olja på duk, 86x75 cm