Marianne Kanter oljemålning
2014-02-24
231204
| Klubbat belopp | 1 000 SEK |
| Utropspris | 2 000 SEK |
KANTER, Marianne (född 1944),Rädd hare, monogramsignerad MK, olja på duk, 55x62 cm
Dukskada