Snedklaffsekretär rokokostil
2014-02-25
231167
| Klubbat belopp | 600 SEK |
| Utropspris | 1 500 SEK |
SNEDKLAFFSEKRETÄR, 1900-talets andra hälft, fanérad i mahogny, beslag i mässing, höjd 100, 85x42 cm
Nyckel saknas, fanérskador