Gottfrid Kallstenius oljemålning
2014-02-23
231125
| Klubbat belopp | 2 000 SEK |
| Utropspris | 4 000 SEK |
KALLSTENIUS, Gottfrid (1861-1943): Kvällsdopp, signerad och daterad G Kallstenius -96, olja, duk på pannå, ca 25,5x53,5 cm