Pallar Axel Larsson

Pallar Axel Larsson
Pallar Axel Larsson
Pallar Axel Larsson
Pallar Axel Larsson
Pallar Axel Larsson
Pallar Axel Larsson
Pallar Axel Larsson
Pallar Axel Larsson
Pallar Axel Larsson
Pallar Axel Larsson

Klubbat för:

Osåld

Utropspris

5 000 SEK

PALLAR, 4 st, Axel Larsson, stomme i bonad björk, sitsar av flätad rödtonad sadeljord, sitthöjd ca 43 cm.
PROVENIENS: Nationalmuseums fasta inredning

Slitage

231073

2014-02-23