Hurts Italiensk

Hurts Italiensk
Hurts Italiensk
Hurts Italiensk
Hurts Italiensk
Hurts Italiensk
Hurts Italiensk
Hurts Italiensk
Hurts Italiensk
Hurts Italiensk
Hurts Italiensk

Klubbat för:

1 900 SEK

Utropspris

1 200 SEK

HURTS, plast, Stile, Italien, 1900-talets andra hälft, märkt "STILE Neolt Italy", på hjul.
PROVENIENS: Nationalmuseums fasta inredning

Slitage, märken

231063

2014-02-23