Stol Myran

Stol Myran
Stol Myran
Stol Myran
Stol Myran
Stol Myran
Stol Myran
Stol Myran
Stol Myran
Stol Myran
Stol Myran
Stol Myran
Stol Myran

Klubbat för:

1 400 SEK

Utropspris

1 200 SEK

STOL, "Myran", Arne Jacobsen, svartlakerad, stomme i stål
PROVENIENS: Nationalmuseums fasta inredning

Slitage

231057

2014-02-23