Karmstolar Safari

Karmstolar Safari
Karmstolar Safari
Karmstolar Safari
Karmstolar Safari
Karmstolar Safari
Karmstolar Safari
Karmstolar Safari
Karmstolar Safari

Klubbat för:

1 600 SEK

Utropspris

1 000 SEK

KARMSTOLAR, 1 par, "Safari", Lindau & Lindecrantz, förkromad stomme, sits och ryggstöd i svart canvas
PROVENIENS: Nationalmuseums fasta inredning

Skador

231045

2014-02-23