Joakim Allgulander färglitografi
2014-03-02
230987
| Klubbat belopp | 850 SEK |
| Utropspris | 1 500 SEK |
ALLGULANDER, Joakim (född 1965): "Explorers", signerad Joakim Allgulander, 73/230, färglitografi, 45x74 cm