Joakim Allgulander färglitografi
2014-02-23
230984
| Klubbat belopp | 2 000 SEK |
| Utropspris | 1 500 SEK |
ALLGULANDER, Joakim (född 1965): "Explorers", signerad Joakim Allgulander, 72/230, färglitografi, 45x74 cm