Takarmatur Contrast
2014-02-23
230954
| Klubbat belopp | 3 600 SEK |
| Utropspris | 4 000 SEK |
PROVENIENS: Nationalmuseums fasta inredning
Bucklor och slitage, delvis saknas fästen