Ringar broschnål och hänge guld
2014-02-25
230940
| Klubbat belopp | Osåld |
| Utropspris | 2 500 SEK |
RING, guld och silver, glasstenar, 1800-tal, RING, 18 k guld, med briljant, ca 0,20 ct, BROSCHNÅL, 18 k guld, HÄNGE, 18 k guldfattningar i hjärtformation
Montering på hjärta med smärre skador