Uno Svensson färglitografi
2014-02-22
230900
| Klubbat belopp | 1 700 SEK |
| Utropspris | 1 500 SEK |
SVENSSON, Uno (1929-2012): Mansfigur, signerad och daterad Uno Svensson -92, 81/150, färglitografi, 65x45 cm