Leksakshund Steiff

Leksakshund Steiff
Leksakshund Steiff
Leksakshund Steiff
Leksakshund Steiff
Leksakshund Steiff
Leksakshund Steiff

Klubbat för:

6 400 SEK

Utropspris

2 000 SEK

LEKSAKSHUND på hjul, Steiff, ca 1920-tal, i form av pudel, hjul av trä, höjd 41 cm

Skador, omarbetad troligen senare hjul

230871

2014-02-22