Carl Brandt pastell
2014-02-22
230802
| Klubbat belopp | 600 SEK |
| Utropspris | 1 500 SEK |
BRANDT, Carl (1852-1930): Insjölandskap, signerad och daterad, C Brandt, pastell, 60x26 cm