Robert Thegerström skiss olja
2014-02-24
230777
| Klubbat belopp | 4 800 SEK |
| Utropspris | 2 000 SEK |
THEGERSTRÖM, Robert (1857-1919): "Del av akademistudie, no 574" (fötter), spår av signatur och datering ...ström 79, olja på duk, 36x50 cm , Intygad a tergo av Elin Thegerström, oramad
PROVENIENS: Konstnärens familj
Skador