Rosenholm bordsknivar
2014-02-21
230701
| Klubbat belopp | 2 000 SEK |
| Utropspris | 1 200 SEK |
BORDSKNIVAR, 6 st, silver, modell Rosenholm, GAB, rostfria blad, 1900-talets senare del
Bruksslitage