Konsolbord Louis XVI
2014-02-21
230677
| Klubbat belopp | 4 200 SEK |
| Utropspris | 5 000 SEK |
KONSOLBORD, Louis XVI, sannolikt Italien, valnöt, höjd 75, 82x40 cm
Skador och lagningar