Joakim Allgulander färglitografi
2014-02-21
230674
| Klubbat belopp | 1 800 SEK |
| Utropspris | 2 000 SEK |
ALLGULANDER, Joakim (född 1965): "Speed of Life", signerad och numrerad Joakim Allgulander, 26/50, färglitografi, 70x53 cm