Bord i barockstil 1800-tal
2014-02-21
230665
| Klubbat belopp | 9 200 SEK |
| Utropspris | 10 000 SEK |
BORD med en låda i sargen, barockstil 1800-tal, bonad ek, balusterformade ben, fotkryss, höjd 82, 168x79 cm, två senare iläggsskivor medföljer
Slitage, två senare iläggsskivor medföljer