Skrin 1700-tal
2014-02-21
230663
| Klubbat belopp | 1 400 SEK |
| Utropspris | 1 500 SEK |
SKRIN med karvsnittsdekor, 1700-tal, svärtat lövträ, höjd 17, 29x24 cm
Nyckel saknas, skador, lagningar, smärre kompletteringar