Nadezda Streltsova oljemålning
2014-02-21
230595
| Klubbat belopp | 9 000 SEK |
| Utropspris | 3 000 SEK |
STRELTSOVA, Nadezda (fördd 1973): Motiv från Strandvägen, signerad Streltsova, olja på duk, 60x70 cm: oramad