Salvador Dali färglitografi
2014-02-21
230587
| Klubbat belopp | 6 000 SEK |
| Utropspris | 6 000 SEK |
DALI, Salvador (Spanien 1904-1989): "Lillas Pastias Tavern", ur Carmen, signerad Dali, färglitografi på japanpapper, numrerad N/J, 60x45, litteratur: Michler/Löpsinger 1310